zde si můžeš vytvořit tvůj web, klikni na "vytvořit stránky" 

MegaBajt.Cz - webové stránky zdarma, registrovat se můžeš po přihlášení do megabajtu, na tomto místě po registraci je formulář pro vytvoření stránek
Připravili jsme pro vás tyto stránky,kde si můžete vytvořit svůj vlastní web úplně zadarmo. Pokud jsi uživatel,který neumí instalovat webové stránky, neumí nastavovat přístupy, chmod, upravovat design a chce jen pomocí ikonek ovládat svůj web jsi tu správně. Právě takovýto systém je tento web,kde si můžeš vytvořit své stránky a to zdarma. Nepotřebuješ vědět nic o aktualizacích, vylepšování webu, hostingu,vše řešíme za tebe. Ty si můžeš vybrat s mnoha designů webu, úprav webu,vše je v jedné instalaci.O aktualizace se staráme my,včetně hostingu, nových MÓDŮ, vylepšení atd. Ty si můžeš vytvořit svůj vlastní web s tvým názvem a provozovat ho úplně zdarma. A pokud si nevíš s něčím rady,prostě napíšeš do podpory a dostaneš odpověď na svůj problém s webovými stránkami. Líbí se ti takový přístup?? Tak neváhej a registruj si svůj vlastní web.Pro registraci si  můžeš vybrat domény megabajt.cz, kilobajt.cz, coolstranky.cz (připravuje se megabajt.sk)

doplň název tvého webu


login


heslo

Spamování komentářů spameři uživatelé

Nově se na netu rozmáhá spamování webů s komentáři a spamery uživateli.Jak se tomu bránit a jak blokovat spamování ?I tvůj web je vybaven nástroji pro blokování, níže najdeš návod.

V první řadě je potřeba v administraci zapnout blokování, aby host - neregistrovaný uživatel - nemohl přidávat komentáře. Takto zabráníš první vlně spamerů, protože ti mají možnost bez registrace nasázet desítky komentářů během chvilky a tou nejjednodužší cestou. Takže za prvé blokovat hostovi bez registrace přidávat komentáře.

Najdeš to v administraci administrace systému/v ostatním nastavení dej zakázat.Krok druhý:

pokud zablokuješ hostovi přidávat komentáře, spamer se regne a bude chtít přidávat spamy jako fiktivní uživatel a tady už máme velmi dobbré nástroje na to.

Přejdi do administrace systému/registrace a tam dej použít ověřování pomocí mailu.tato funkce odfiltruje další spamery, protože někdy dávají fiktivní maily pro registraci a tvůj web ji pošle na mail ověřovací odkaz, pokud je mail fiktivní uživatel se stává nefunkční k přístupu jako spamer na tvůj web.

Další možnost je v tom samém menu, kde dáš povolit nové členy musí aktivovat administrátor. Toto je velmi dobrý nástroj protože jako admin vidíš jestli je člen spamer nebo ne, spameři používají zahraniční maily, zkomolené nicky a pokud nedáš spamera povolit nemůže už po zadaným mail se po druhé registrovat, neaktivní člen spamer nemůže přidávat komentáře. Neaktivované členy najdeš po přihlášení do administrace webu dolev patičce webu v adminu.Krok třetí:

jako třetí možnost velmi dobrá je zabránit přímo registraci spamera a to pomocí ip adresy,mailu nebo celé domény.Blokování ip adresy s tím prosím opatrně, protož spameři využívají občas servery, přes které jsou na netu a někdy se tam objeví i tvá vlastní ip adresa, takže pokud ji zakážeš zablokuješ sám sebe na web.. doporučuju teda spíše využívat bolokávní celých domén pro registraci mailů. Veškeré tyto údaje najdeš po rozklinití daného nicku uživatele spamera kde najdeš doménu mailu, ip adresu.Kombinace všech těchto 3 kroků je velmi účinný nástroj proti spamerům, občas kontroluj kdo je zablokovaný, protože se může stát , že blokneš i reálného uživatele tvého webu.Po těchto všech krocích pak můžeš přistoupit k promazán komentářů.pak už budeš mít čistý web bez spamů.

Přidal/a @Chopper dne 16/09/2012 19:17:11 · 0 Komentářů · 2725 x Přečtené · Tisk

Komentáře

Zatím nikdo nekomentoval. Buďte proto první a vložte svůj komentář.

Přidat komentář

Jméno:

Zadejte validační kód:

Hodnocení

Pro hodnocení musíte být registrovaný.

Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.

Zatím nikdo nehodnotil.

Vzhledy pro web

Jdi na design:


Veřejná anketa

Odkud jsi sem přišel?? přišla??

google

seznam

centrum

online shopy

jiný odkaz

doporučení známých

Meta Tags

web zdarma megabajt stránky webové stránky zdarma internetové stránky zadarmo zdarma php fusion vytvoř si stránky tvorba webových stránek zdarma technická podpora free stránky stránky zdarma web zadarmo redakční systém shoutbox webhosting zdarma fotogalerie faq php html mysql

Přihlášení

Jméno

HesloNejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.


Newsletter

Pro zasílání novinek mailem z webu MegaBajt.cz - webové stránky zdarma je nutno se registrovat nebo přihlásit.

Kdo je on-line

Hosté on-line: 1

Členové on-line: 0

Registrovaní členové: 1,826
Nejnovější člen: SpeakCze


Denní návštěvnost

Návštěvnost celkem: 6049158
Web je provozován již 5318 dní
1137 návštěv / den

Diskuze fóra

Nejnovější diskuze
[DOWNLOAD] PSD, Fusi...
Nový panel
Nový design
Photo cloud
design
Nejdiskutovanější
vzhledy [18]
Modifikace [16]
obrazok pre clena [14]
vzhledy2 [10]
Photo cloud [9]

Spolupracujeme

oficiální Česká podpora PHP-FUSION

Slideshow designy

Photo cloud

Přeložitcrawlers - roboti

Google (1), Yahoo (0), msnbot (0), SeznamBot (1),

Partneři: Bazar | wiky hračky

Copyright © 2009-2023, kopírování obsahu je pouze s písemným souhlasem, vytvořeno prostřednictvím systému MegaBajt.Cz

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2023 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.
Vygenerované za: 0.11 sekund | 6,049,158 návštěv | jQ Blog